Mercan Taksi

Mercan Taksi Olarak İstanbul'un 39 İlçesinde ve Semtlerinde 7 Gün 24 Saat Profesyonel Bay ve Bayan Personeli ve Geniş Araç Filosu İle 10 Yıldır Hizmetine Kesintisiz Devam Etmektedir. Ulaşım Sektöründe En Güvenilir ve En Kaliteli Şekilde Hizmet Veren Korsan Taksi Firmamız Yılların Verdiği Tecrübeyle Bir Çok Müşterimizin Güvenini Kazanmayı Başarmış ve Seyahat Anlamındada Devamlı Tercih Edilen İşletme Konumuna Gelmiştir. Yolcuya Gerekli Konforu Sağlayan Ulaşacağı Mevkiye Kadar Rahat Ettiren Uzman Şoförlerimiz İstanbulu İyi Tanıyan Uzun Kısa Mesafe Ayırmaksızın Hizmet Veren Asla Saygıda Kusur Etmeyen Kişilerden Oluşmaktadır. 

 

NEDEN MERCAN TAKSİ'Yİ SEÇMELİSİNİZ ?

Gitmek istediğiniz her yere en uygun fiyatlardan yolculuk yapın. Mercan korsan taksi rakiplerinin aksine ekonomik fiyatlardan ulaşım hizmeti almanızı amaçlar ve sağlar. Korsan taksi ile yolculuk yapmak diğer alternatif araçlarlarla yolculuk yapmaktan daha iyi ve daha avantajlıdır. Bir yerden bir yere düşük maliyetli seyahat etmenin en ideal yolu korsan taksi kullanmaktır. Mercan korsan taksi en zorlu hava ve yol koşullarında dahi sizi asla yarı yolda bırakmaz.

 

Bizleri Seçmenin Ayrıcalıklarından Bazıları

  • İstanbul'un tüm ilçeleri ve semtlerinden 7 gün 24 saat çağırabilirsiniz.
  • Şehir içi ve şehir dışı korsan taksi ihtiyaçlarınızda güvenli ve uygun hizmet.  
  • Pet Transfer Hizmeti (Evcil hayvan dostlarımızıda güvenle taşıyoruz.)
  • Özel Gün Düğün, davet, konvoy, asker uğurlama gibi özel günlerinizde hizmet veriyoruz.  
  • İstanbul Havaalanlarına yolcu transfer hizmeti.
  • Son Model, temiz, konforlu araçlarımız ve uzman şoförlerimizle tüm ulaşımlarınızda sizlere eşlik ediyoruz. 

 

Misyonumuz

Korsan taksi hizmetinin en iyi taraflarından biri, belki birincisi iletisim ve ulaşılabilir olma durumudur. Yani yukarıda bahsettiğimiz gibi randevu sistemi olması, dilediginiz yerde ve saatte taksinizin bulunması, ihtiyac duymanız halinde beklemesi ve hizmetini sizin kullanımınıza tahsis etmesi korsan taksi tercihinde belirgin olan etkenlerdendir. Mercan Korsan Taksi olarak rahatınızı, konforunuzu tamamlamaya odaklı calışıyor, kendimizi ve firmamızı yenileyerek sizlerin memnuniyetini daima birinci ilke belirliyoruz. Her an, her yerde, en kısa zamanda bizlere ulasarak hizmetimizden faydalanmanız icin bir telefon kadar yakınız. İstanbul korsan taksi transfer firması Mercan Korsan Taksi ile her zaman her yere en ekonomik fiyatlardan seyahat edin.

Vizyonumuz

İstanbul gibi kalabalık semtlerde ulaşım ihtiyacını gidermek, taksi bulmak fazlaca daha zor olabiliyor. Taksilerin yolcularına yaşattığı zorlukları ne yazık ki ara ara duyuyor ya da tanık oluyoruz. Fiyat, mesafe, hizmet anlayışı ve aklımıza gelmeyen daha pek cok konuda taksici esnafı yolcularını anlamamakla birlikte incitmektedir. İyi bir taksi hizmeti almak noktasında korsan taksilerden faydalanmak iCin pek cok gecerli neden sıralayabiliyoruz; diledigimiz saatte dilediğimiz yerde olması, randevu sistemi, sabit ya da erkenden belirlenebilen fiyat uygulaması, hizmet kalitesi, ayrıcalıklı ve konforlu seyahat fırsatı bunlardan yalnızca bazıları. Her zaman 7/24 hizmet uygulamasıyla ve sizlerin memnuniyetini her daim on planda tutarak.

 

KONFORLU ULAŞIM

7/24 güvenli korsan taksi nitelikli fırsatları, gerçekten firmamızın bu konuda hassasiyetini göstermektedir. Yeterli altyapısı ve güvenilir ulaşım imkânı ile birlikte, firmamızı tercih eden müşterilerimiz memnuniyeti sizin için iyi bir örnek olacaktır. Referansı giderek daha etkili hale gelmiş olan şirketimiz, sağlıklı taşımacılık güvenli yolculuk ve konforlu ulaşım noktasında her zaman ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam etmektedir.

EN İYİ FİYATLAR

Verdigimiz hizmetler dogrultusunda, uyguladigimiz fiyat tarifeleri sizleride bize bagliyacak.

HIZLI & GÜVENLİ & KONFORLU

Guleryuzlu ve kibar soforlerimiz ile siz degerli musterilerimize guvenli ve konforlu bir yolculuk sunuyoruz. Mercan Korsan Taksi duragi acil taksi cagir istanbul Korsan Taksi 7/24 hizmet ile Esenler bagcilar korsan taksi hizmetinizdedir.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELERE AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

HİZMET BÖLGELERİ

 

seo ajansı

Firmamız Hakkında
WHATSAPP
TAKSİ İSTE