Çeşme Korsan Taksi Durağı 05349795098

Çeşme Korsan Taksi Durağı 05349795098

Çeşme Korsan Taksi 

 

Çeşme Korsan Taksi durağımızı izmir halkına duyurmanın mutluluğu içerisindeyiz.Durağımız sayesinde artık dilediğiniz yere hızlı ve hesaplı bir şekilde, tek dokunuşla ulaşabilirsiniz. Taksilerimiz deneyimli şoför ve klimalı araçlardan oluşan güvenli bir ekip tarafından kullanılmaktadır.Ülkemizin tüm noktalarına seyahat edebilme imkanımız vardır. Hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz.Çeşme korsan taksi hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin sitemizde yer alan numaradan bize ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

  • EKONOMİK FİYATLAR
  • KONFORLU ARAÇLAR
  • VIP SERVIS
  • HIZLI TAKSİ
  • LÜKS ARAÇLAR
  • ŞEHIRLER ARASI YOLCULUK

 

Korsan Taksi Kullanmak Avantajlı Mıdır?

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar arasında en dikkat çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine göre ucuz olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine oranla daha uygun fiyatlıdır ve bu sebeple daha çok tercih edilmektedir.

 

Korsan Taksi Hizmetinin Diğer Avantajları Nelerdir?

Çeşme’ya korsan taksi hizmeti veren durağımız. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda sorun olan evcil hayvan taşımacılığı konusunda müşterilerimizin talebini geri çevirmiyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Korsan Taksi Kullanmak Güvenli Midir?

Elbette güvenlidir. Korsan taksiler de kendi içlerinde bir durağa bağlı olarak kayıt altında çalışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden başka bir yere taşıyacak olan taksinin uyması gereken kurallar mevcuttur. Bu kurallara uymayan herhangi bir şoförün şikayet edilmesi halinde karşılaşacağı yaptırımlar vardır.

 

Çeşme Korsan Taksilerinin Çalışma Saatleri Nasıldır?

Taksilerimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Durak yönetimi tarafından belirlenen mesai saatleri kapsamında herhangi bir şoförün fazla çalışması ya da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin karşınıza çıkması kesinlikle söz konusu değildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen vardiya sistemine uygun şekilde 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

 

Çeşme Korsan Taksi Telefon Numarası

İşletmemiz 7/24 müşteriler ile iletişim halindedir. Bu noktada, Çeşme korsan taksi iletişim araştırmalarında karşınıza çıkan numaralardan doğrudan firma çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz. uzman şoförlerimiz sizin istediğiniz noktaya en hızlı şekilde taksileri gönderiyorlar.

WHATSAPP
TAKSİ İSTE