MERCAN TAKSİ BODRUM BÖLGESİNDE HİZMETE BAŞLADI

MERCAN TAKSİ BODRUM BÖLGESİNDE HİZMETE BAŞLADI

MERCAN TAKSİ AİLESİ OLARAK YILLARDIR İSTANBUL DA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ İSTANBULDA AVRUPA VE ANADOLU YAKASINDA KESİNTİSİZ BİR ŞEKİLDE SİZLERE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ MERCAN TAKSİ AİLESİ OLARAK BODRUMDA YAZIN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN TALEBİ KARŞILAMAK İÇİN BODRUM ŞUBESİNİ RAMAZAN BAYRAMI İTİBARİ İLE HİZMETE AÇIYORUZ BODRUM MERKEZ DE KURULAN OFİSİMİZDE 15 ARAÇ FİLOMUZ İLE TAMAMI ÜST MODEL OLAN ARAÇLARIMIZ SİZE HİZMET VERMEK İÇİN SADECE SİZLERDEN GELİCEK ÇAĞRILARI BEKLEMEKTEDİR ÇAĞRI MERKEZİMİZ 7/24 HİZMET VERMEKTE OLUP EĞER İSTERSENİZ ARAMA YAPMADAN İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN SADECE WHATSAPPTAN YAZARAKTA ARAÇ TALEBİNDE BULABİLİRSİNİZ ÜCRETLENDİRME BİLGİLERİ VE TÜM DETAYLAR İÇİN ÇAĞRI MERKEZİ NUMARALARINDAN BİZE ULAŞMANIZ YETERLİ OLUCAKTIR HAYIRLI RAMAZANLAR VE SAĞLIKLI GÜNLER 

 

Mercan Korsan Taksi Taşımacılıkta Nelere Dikkat Eder?

Mercan Korsan Taksi olarak sizleri düşünmemiz sebebiyle taşımacılık esnasında dikkat ettiğimiz birçok husus bulunmaktadır. Bu hususlar bizi en çok tercih edilen firma yaparken, müşterilerimizin güvenini kazanmamıza da destek olmaktadır. Korsan taksi olarak taşımacılıkta dikkat ettiğimiz detaylar şu şekilde listelenebilir:

  • 7/24 hizmet vermekteyiz. Bu sayede istediğiniz saatte boş taksi bulabilir ve acil durumlarda hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz.

  • Şoförlükte uzmanlaşmış kişileri kadromuza dahil etmekteyiz. Bu sayede sizlere, güvenli bir yolculuk keyfinin tadını çıkarmak kalır.

  • Bünyemizde yalnızca lüks ve konforlu araçlara yer vermekteyiz.

  • Kısa mesafe veya uzun mesafe fark etmeksizin bir noktadan bir noktaya taşırız. Bu sayede çok kısa mesafede taksiye ihtiyacınız olsa bile rahatlıkla bulabilirsiniz.

  • Minimum taşıma ücreti politikası izleyerek bütçenizin dostu olmaktayız.

 

Eğer sizde Bodrum korsan taksi hizmetinin tüm bu avantajlarından faydalanmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuzu hatırlatmak isteriz. İnternet sitemizde bulunan iletişim kanallarından birisini kullanarak veya telefon numaramız üzerinden bizleri arayarak, taksinizi anında ayağınıza çağırabilirsiniz.

WHATSAPP
TAKSİ İSTE