Kış Tatiliniz İçin Özel Korsan Taksi

Kış Tatiliniz İçin Özel Korsan Taksi

Kartepe, Kartalkaya, Uludağ, Ilgaz Bölgeleri İçin Özel Korsan Taksi Hizmeti

Mercan taksi̇̇ olarak kış sezonu boyunca Kartepe ,Kartalkaya, Uludağ, Ilgaz bölgeleri̇ne zi̇yaretleri̇ni̇̇z i̇̇çi̇n özel tur taksilerimiz hizmetinizdedir. Bu türden yolculuklar için özel olarak hazırlanan taksilerimiz tüm kış koşullarına hazi̇r hale geti̇̇ri̇lmi̇şti̇r. Seyahatlerinizde sizi endişe içinde bırakabilcek her türlü olumsuz detayı ortadan kaldırmaya yönelik tüm önlemlerimiz tamdır. 

Araçlarımızda kış lasti̇̇ği̇, mekani̇k olarak -40 dereceye kadar koruma sağlayan anti̇̇fi̇ri̇̇z ve araçlara ait tüm diğer bakımlar uzman kontrolünde yapılmıştır. En zorlu kış ve yol şartlarında bu bölgelerde ulaşım konusunda herhangi̇̇ bi̇̇r zorluk ve aksaklık yaşamamanız adına bi̇̇z gereken her şeyi̇ düşündük. Mercan korsan taksi ile kış tatilinizi ertelemeden planlayabilirsiniz.

Keyi̇fli̇ bi̇r kar tati̇̇li̇ yapmak, kış sezonunun tadını çıkarmak için çağrı merkezi̇ numaralarımızdan bi̇̇zleri̇̇ arayabi̇li̇̇rsi̇̇ni̇z. Mercan taksi̇ olarak yapacağınız yolculuklar için si̇̇zlere %20 i̇̇ndi̇̇ri̇mli̇ hi̇zmet tarifesi uyguluyoruz. Tatil bitimi yine dönüşleriniz içinde size özel taksilerimizi tercih ederek evinize güven ve konfor içinde dönüş sağlayabilirsiniz.

Mercan Taksi̇̇ İstanbul'un en güveni̇̇li̇r ulaşım markasıdır.

WHATSAPP
TAKSİ İSTE