05364930715 | Fatih Korsan Taksi - Mercan Korsan Taksi

05364930715 | Fatih Korsan Taksi - Mercan Korsan Taksi

FATİH KORSAN TAKSİ

Fatih Korsan Taksi olarak Yeni yılda fiyatlarımızı kilometre başı 3.50 TL olarak güncelledik sizlere daha verimli bir hizmet verebilmek için lütfen araçları durak telefon numaralarından isteyip şoförler ile irtibata geçmeyin yeni yılda filomuzda çalışan tüm araçların modelleri sizlere daha konforlu hizmet verebilmek için yükseltilmiştir içinde bulunduğumuz kış şartlarına uygun olarak zorunlu kış lastiği bulunmayan bu standartları karşılamayan hiç bir Araç  çalıştırılmamaktadır

 

FATİH Korsan Taksi istanbulun birçok noktasında bulunan duraklarımızla siz degerli müşterilerimize kısa sürelerde ulaşarak kaliteli hizmet sunmaktayız.fiyatlarımız fazlasıyla uygundur ihtiyaçlarınız için günün 24 saati bizimle iletişim kurabilirsiniz

FATİH Korsan Taksi fiyatlarımız bulundugunuz yerle gideceğiniz yer arasındaki kilometre üzerinden hesap edilir. km başı 2,50  olarak hesaplanır.

 

Neden Fatih Korsan Taksi 
Bu sorunun cevabı siz değerli yolcularımıza en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermemizde saklı 

Fatih  korsan taksi 7/24 çalışıyor mu ?
Evet Fatih Korsan taksi olarak aralıksız olarak hizmet veriyoruz 

Çalışanlar Maske takıyor mu ?
Evet çalışan tüm personelimiz hem maske kullanımı hemde kovid salgınına karşı aşıları yapılmış olarak hizmet vermektedir

Fatih Korsan Taksi

 

                Fatih korsan taksi durağı olarak Aksaray, Yenikapı,  bölgelerinin her noktasına güvenli, hızlı ve konforlu ulaşımı uygun fiyata sunmaktayız.   Yenilenmiş taksi  filomuz deneyimli şöför kadromuz yılın 365 günü 7/24 hizmetinize rakipleri nazaran müşteri dostu fiyatlar ile sunulmaktadır.  Aksaray korsan taksi iletişim numaralarımızdan şehiriçi ve şehirlerarası  seyahatlerinizde bizle iletişim kurduğunuz sürece sizlere hizmet vermekten onur duyacağız. Tüm araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmekte olup yolcularımızın rahatı için sürekli bakımı yapılmaktadır. Aksaray bölgesinden Türkiye’nin her noktasına sorunsuz bir ulaşım için bizi her zaman arayabilirsiniz.

 

Fatih’ın hangi semtlerine hizmet veriyoruz?

                Mercan korsan taksi İstanbul’un 39 ilçesine yani tamamına hizmet vermektedir. Bunun yanında günün her saati Aksaray, fatih, Balat, Eminönü, Sirkeci, Beyazıt, Sultanahmet, Vefa, Mercan, Kumkapı , Yenikapı , Samatya, Fındıkzade, Cerrahpaşa, Edirnekapı bölgelerinde araçlarımız bulunmaktadır. Aksaray korsan taksi iletişim numaralarımızdan araç istediğinizde aracın size ulaşma süresi maksimum 15 dk dır. Yani güvenli, konforlu, uygun fiyatlı hizmeti ışık hızında siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

Fatih korsan taksi fiyat tarifesi

Korsan taksilerimiz ile ilgili en fazla merak edilen şeylerden bir tanesi fiyat tarifemiz oluyor.

  1. Belirtmek gerekir ki bize ulaşmanızın ardından nereden nereye gideceğinizi söyleyerek korsan taksi hesaplaması yaptırmanız mümkündür. Personellerimiz size seyahat için bir fiyat sunar.
  2. Hizmetlerimizde geçerli olan korsan taksi fiyat listesi gidilecek mesafeye ve araç modeline göre değişebilir. Bazı müşteriler daha geniş araçlara ihtiyaç duyar. Aynı zamanda mesafelerin kısa ve uzun olması doğrultusunda fiyat hesaplaması yapılır.
  3. Korsan taksilerin yaygın olarak tercih edilmesinin başlıca nedeni uygun fiyatlı olmasıdır. Bu noktada ise firmamızın sizlere uygun fiyatlar ile hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz. Bizi arayarak her zaman ucuz taksi çağırabilirsiniz.

 

Fatih korsan taksi’yi evcil hayvanlarımızla birlikte kullanabilir miyiz?

Size ve can dostlarınıza hizmet vermekten onur duyarız. Bölgedeki hizmetimize 2022 yılı itibariyle bir yenisini daha ekledik. Fatih Pet taksi hizmeti size ve dostlarınıza koforlu bir seyahat sunmaktadır. Bizi aradığınızda evcil hayvanınızla birlikte seyahat edeceğinizi bilidirmeniz durumunda size en uygun aracı en kısa sürede yönlendireceğimizden emin olabilirsiniz.  

Neden Fatih Korsan Taksi 
Bu sorunun cevabı siz değerli yolcularımıza en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermemizde saklı 

Fatih korsan taksi 7/24 çalışıyor mu ?
Evet Fatih Korsan taksi olarak aralıksız olarak hizmet veriyoruz 

Çalışanlar Maske takıyor mu ?
Evet çalışan tüm personelimiz hem maske kullanımı hemde kovid salgınına karşı aşıları yapılmış olarak hizmet vermektedir

Korsan Taksi Faydaları

1-Taksilerimiz size en kısa sürede ulaşırlar

2-Açılış ücreti yok

3-Kısa Mesafe yolculuklarınızda bizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz

4-Araçlarımız Sürekli dezenfekte edilmektedir

5-Sürücülerimizin Tamamı Deneyimli ve Misafirperver

fatih, fatih korsan taksi -

 

Fatih korsan taksi’yi evcil hayvanlarımızla birlikte kullanabilir miyiz?

Size ve can dostlarınıza hizmet vermekten onur duyarız. Bölgedeki hizmetimize 2022 yılı itibariyle bir yenisini daha ekledik. Fatih Pet taksi hizmeti size ve dostlarınıza koforlu bir seyahat sunmaktadır. Bizi aradığınızda evcil hayvanınızla birlikte seyahat edeceğinizi bilidirmeniz durumunda size en uygun aracı en kısa sürede yönlendireceğimizden emin olabilirsiniz.  

 

Evcil Hayvan Beslemenin Psikoloji ve Sağlık Açısından Faydaları - Mortilki

 

Neden Fatih Korsan Taksi'yi Seçmeliyim?

Mercan Fatih korsan taksi ile hem ucuz fiyatlardan yolculuk edersiniz hemde seyehatleriniz bakımından güvende olursunuz çağrı hatlarımıza 7 gün 24 saat ulaşabilir dilediğiniz yerden aracınızı isteyebilirsiniz. 

 

Fatih Korsan Taksi 7/24 Aktif mi?

Araçlarımız istanbul'un tüm semtlerinde hazır biçimde beklemekte ve 7 gün 24 saat faaliyet göstermektedir. Fatihte korsan taksi en yakın korsan taksi en ucuz korsan taksi veya korsan taksi telefon numarası gibi arama yapan yolcuların gece yada gündüz farketmeden hizmet alacakları konusunda hiç şüphesi olmasın 

 

 

Fatih Korsan Taksi'nin Kullandığı Araçlar Nasıl?

Kullandığımız tüm araçlarımız gayet rahat bakımlı lüks ve belirli günlerde tüm bakımları yapılan son model araçlardan oluşmaktadır yolculuklarda sizlerin rahatlığını ve konforunu düşünerek hareket etmekte ve sizlerin güvenliği için çalışmalarımızda teknolojiyi takip edip işleyişimizi modern olarak sürdürmekteyiz.

 

Mercan Taksi İstanbul'da Tüm Bölgelere Hizmet Veriyor mu?

İstanbulda tüm ilçe semt mahalle kısa uzun mesafe farketmeden hizmet vermekteyiz bizlere istanbulun her yerinden bir telefonla ulaşım sağlamanız mümkündür. Her bölgede sizlere gündüz ve gece hizmet için araçlarımız ve uzman personelimiz mevcuttur.

 

Fatih Korsan Taksi'ye Nasıl Ulaşabilirim?

Bizlere Websitemizden Yada ☎️ 05349795098 ☎️  Telefon Numaramızdan Veya ✆ Whatsap  Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.  Saat Dakika Farketmeksizin Arayıp Ulaşabileceğiniz Bir Durağınız Var

WHATSAPP
TAKSİ İSTE